Type the product name you want to search.

Aroma ve Esans Firması

Ersa,  aroma ve esans alanında dünyanın önde gelen firmalarından biri olan, yurt dışı merkezli firmanın Türkiye ofisinde ödüllü tasarımları ve Türkiye temsilciğini yürüttüğü Haworth ürünleriyle yer aldı.

Operasyonel alanlarda sade tasarımıyla dikkat çeken Haworth marka yükseklik ayarlı masa Lyft tercih edilirken, masalara ileri düzey teknoloji ve mühendislikle geliştirilmiş, Wave Suspension™ özelliği sayesinde kullanıcısının her hareketine uyum sağlayan Haworth Fern çalışma koltukları eşlik ediyor. Dolap ve kesonlardan oluşan depolama üniteleri ise Haworth Be Hold serisine ait.

Seminer alanlarında Ersa R&D + Design Team imzalı Design Turkey Endüstriyel Tasarım Yarışması 2018’de İyi Tasarım ödülüne layık görülen, katlanabilir masa sistemi Gavina yer alıyor.

Ortak alanlarda ise her biri Haworth Cappellini serisinde yer alan, dünyaca ünlü Hollandalı tasarımcı Marcel Wanders imzalı Tulip koltuk, Fransız tasarımcı Christophe Pillet imzalı Sunset koltuk ve minimal tasarım çizgisiyle dünya çapında prestijli tasarımlara imza atan Japon tasarım ofisi Nendo’nun geliştirdiği Ribbon tabureler ikonik tasarımlarıyla üst düzey estetik ve konforu çalışma mekanına taşıyor. 

Informations
  • Yapım Yılı: 2019
  • Mimari Firma: Yalın Tan + Partners 
  • Fotoğraflar: Şener Yılmaz Aslan