Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Hikayeler

Haber
Ersa Sürdürülebilirlik Yaklaşımı Kapsamında Güneş Enerjisi Santrali Yatırımı
2022 hedeflerimizden biri olan Güneş Enerjisi Santrali projesi, Ersa Mobilya Genel Müdürü Sn. Hasan TİCİ ile Göze Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Arda GÖKÇE'nin imzalar ile resmi olarak başlatıldı.
Devamını gör
Haber
Ersa & Medipol Üniversitesi İş Birliği Kapsamında ‘Sürdürülebilirlik Yaklaşımı' Semineri
Ersa, Medipol Üniversitesi'nin Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü ile iş birliği yaparak, bölümün Mobilya Tasarımı dersi final projesi kapsamında sürece dahil oldu.
Devamını gör
Haber
Ersa Mobilya ‘Back to City’ Etkinliği İle Sonbaharı Karşıladı
Mobilya tasarımı ve üretimindeki 64 yıllık uzmanlığıyla yaşam ve ofis alanları için rafine ve üstün kaliteli tasarımlar sunan Ersa Mobilya, Haziran ayında Ankara mağazada düzenlemiş olduğu Yaz’a Merhaba etkinliğinden sonra sonbaharı misafirleri ile birlikte İstanbul Çamlıca mağazada karşıladı.
Devamını gör
Fikirler
Ersa Material Lab: Renkler, Malzemeler ve Dokular
Uzun yıllar boyunca Renkler, Malzemeler ve Dokulara gösterdiğimiz özen hep en son trendlerle değişime uğramıştır; ancak, RMD tasarım disiplini hiçbir zaman bugünkü kadar göz önünde veya gelişmiş olmamıştı. RMD, yalnızca renk seçimi değildir ve çevremizle etkileşim kurarken oluşturduğumuz duygusal bağda da önemli bir rol oynar.
Devamını gör
Haber
Türk Serbest Mimarlar Derneğinin 10. Yılı Ersa Sponsorluğunda Kutlandı
11 Haziran’da gerçekleşen etkinlikte Türk Serbest Mimarlar Derneğinin 10. Yıl kutlamaları, Ankara TSMD Merkezinde Ersa Mobilya sponsorluğunda kutlandı.
Devamını gör
Haber
Ankara Officium Mağaza’da Yaz’a Merhaba Etkinliği
Mobilya tasarımı ve üretimindeki 64 yıllık uzmanlığıyla yaşam ve ofis alanları için rafine ve üstün kaliteli tasarımlar sunan Ersa Mobilya, 2019 yılında Ankara’da açılan Officium Beytepe mağazasını 2022 yılı başında yenileyerek, ziyaretçilerini yenilenen yüzü ile ağırlamaya devam ediyor.
Devamını gör