Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Hikayeler

Haber
Rahatsa, Şıksa, Farklıysa...Ersa
Ofislere hayatını yönelik yeniele aldığımız yeni reklam kampanyası yayında! Yönetici gruplarından, oturma grubuna, toplantı masasından, operasyonel çalışma alanına bir ofisin her alanında rahatlık ve konfor ön planda. Konforun ve estetiğin tek yerde buluştuğu; yönetici, operasyonel ve toplantı alanlarına yönelik geliştirilen tasarımlar ile ofiste geçirilen her an başarıya dönüşüyor. Rahatsa, Şıksa, Farklıysa...Ersa
Devamını gör
Fikirler
Verimli Çalışma Alanı Planlama Sırrı: Etkinlik Odaklı Ofis Düzeni ile Fark Yaratın!
Son yıllarda iş yeri etkinliklerine ve etkinlik odaklı ofis düzeni kurmaya olan yoğun ilginin sebebi çalışanlarla birlikte şirket başarısını artırmaktır. Verimli çalışma alanı için tercih edilen etkinlik odaklı ofisler hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.
Devamını gör
Fikirler
Minimalist Ofis Dekoru ile Estetik İş Ortamında Sanat Esintileri Yaratın!
Minimalizm, sadeliği ve nesnelliği öne çıkaran bir sanat akımı olarak doğsa da bugün dekorasyon dahil birçok alanda benimsenen bir anlayıştır. Nesnenin sadece bir nesne olduğuna dikkat çeken, kalabalıkları ve fazlalıkları reddeden minimalizm ofis dekorasyon stilleri arasında popülerdir. Çalışan verimliliğine olumlu yansıması olduğu bilinen minimalist ofis tasarımı hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.
Devamını gör
Fikirler
Geçmişten Günümüze Ofis Tasarımında Mimari Akımlar ve Trendlere Göz Atın!
İş hayatının merkezi olan ofisler, günlük yaşamın büyük bir bölümünün geçirildiği alanlardır. Dolayısıyla bu alanların modern iş mekanları olarak dönüşümü oldukça önemlidir. Son yıllarda özellikle ofis tasarım mimarisi alanında yaşanan gelişmeler, iş yerlerinin sadece bir çalışma alanı olmaktan çıkmasını ve markanın kimliğini ve kültürünü yansıtan, çalışanların motivasyonunu ve verimliliğini artıran bir alan haline gelmesini sağlamıştır. Bu dönüşümde ofis tasarımında mimari akımlar ve tarihsel ofis mobilyaları büyük bir etkiye sahip. Bu yazıda geçmişten günümüze ofis dekorasyonu alanında yaşanan değişimlere ve son dönemde öne çıkan ofis tasarım trendlerine yakından bakabilirsiniz.
Devamını gör
Fikirler
Mimari Yapının İç Mekana ve Mobilya Seçimine Yansıması
Mimari yapı, yüzyıllar içinde değişen moda akımlarından etkilendiği için dekorasyon stilleri de bir o kadar farklılık gösterir. Modernizme tepki olarak ortaya çıkan postmodernizm, göz alıcı öğelerin geride kaldığı minimalizm ve tüm bunların bir arada kullanıldığı eklektik stiller iç mekanlarınıza uygulayabileceğiniz stillerden yalnızca birkaçıdır. Çünkü ister müstakil bir ev ister apartman dairesinde kalıyor olun, iç mekanlarınızı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.
Devamını gör
Fikirler
Motivasyon Sanatı ile İş Ortamında Yaratıcılığınızı Artırın - Sanatın İş Motivasyonuna Etkisi
Pek çok insan için hoş duygular uyandıran ve iyi hissettiren bir tablo, fotoğraf, enstalasyon, heykel gibi sanat eserlerine bakmaktan keyif alır. Nitekim, sanatın her türü insanlar için ilham vericidir. Sanat eserleri, dünyaya bakmanın yeni yollarını sunduğu için bakış açısını ve dolayısıyla yaratıcılığı geliştirmeye yardımcı olur. İlhama davet eden sanat eserlerini ofis dekorasyonunda kullanmak çalışanların motivasyonlarının ve yaratıcılıklarının artmasını sağlayacaktır. Bu sebeple pek çok işletme çalışma motivasyonu için üretkenliği ve mutluluğu artıran sanat eserlerinden daha fazla yararlanmaya başlamıştır.
Devamını gör