Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Hikayeler

Fikirler
Çevre Dostu Bir Ofis Tasarımı ve Enerji Tasarrufu ile Sürdürülebilirlik Faaliyetlerini Geliştirin
Çevre dostu ofis tasarımı ve enerji tasarrufu konusunda en önemli noktalar yenilikçi ofis mobilyaları ve atık ayrıştırmasıdır. Son yıllarda, sürdürülebilirliğe dair farkındalk önemli ölçüde arttı. Bu da hem iş süreçlerinin hem de çalışma alanlarının yeniden gözden geçirilmesine sebep oldu. Sonuç olarak şirketler ve kuruluşlarda kâr odaklı çalışmaların yanı sıra çevreye katkıda bulunmak ön planda. Bunu yapmanın bir yolu, sürdürülebilir ofis tasarımıdır. Çünkü sürdürülebilirlik artık hayatın önemli bir parçası.
Devamını gör
Haber
Ersa'nın Yeni Mağazası: Addres İstanbul Showroom
En yeni mağazamız Addres İstanbul Showroom Şubat ayında kapılarını ziyaretçilerine açtı! Şubat ayında kapılarını ziyaretçilerine açan mağaza, İstanbul'da 690 m2 alanı ile hem ev hem de ofis ürünlerini bir arada sergilediğimiz ilk mağaza olarak açılmıştır. Renkli mağaza tasarımı, ev ve ofis alanlarına getirilen inovatif çözümler ile rahat, şık ve farklı tüm tasarımlarımızı içeren mağaza, 10:00-19:00 saatleri arasında ziyaretlere açık.
Devamını gör
Fikirler
Rahatsa, Şıksa, Farklıysa...Ersa
Home Ofislere yönelik yeni kampanya Nisan ayında yayında! Yaşam alanlarının ofisle bir olduğu, çalışma alanlarının yaşam alanlarına dönüştüğü günümüzde, günlük yaşantının en önemli unsuru kuşkusuz ki; Rahatlık. Ürünlerinde rahatlık ve konforu en ön planda tutarken, Ersa tasarım unsurlarını da göz ardı etmiyor. Çalışma alanı ya da yaşam alanı her koşulda rahat, şık ve farklı... Rahatsa, Şıksa, Farklıysa...Ersa
Devamını gör
Haber
Ersa Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ata’nın ’60 Yılın Ardından Anıları ve Zamanı Biriktirmek’ Adlı Kitabı Çıktı
Ersa Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ata'nın '60 Yılın Ardından Anıları ve Zamanı Biriktirmek' adlı kitabı çıktı!
Devamını gör
Haber
Ersa Tasarımları Rami Kütüphanesinde
Tarihçesi 18'inci yüzyılın ortasına dek uzanan ve restorasyonu Ocak ayında tamamlanan Rami Kışlası, Rami Kütüphanesi olarak İstanbul'un ve Türkiye'nin en büyük kültürel mekanlarından biri olarak kapılarını ziyaretçilerine açtı
Devamını gör
Haber
Ersa Life ve Work Serileri İki Farklı Fuar Alanında İstanbul Mobilya Fuarı'nda
24-29 Ocak 2023 tarihlerinde gerçekleşen İstanbul Mobilya Fuarı'ndaydık.
Devamını gör