Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ersa & Medipol Üniversitesi İş Birliği Kapsamında ‘Sürdürülebilirlik Yaklaşımı' Semineri

Yayınlanan Kategori
Haber

Ersa, Medipol Üniversitesi'nin Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü ile iş birliği yaparak, bölümün Mobilya Tasarımı dersi final projesi kapsamında sürece dahil oldu. 

Seminer öncesinde Medipol Üniversitesine ilgili ürünlerin numuneleri gönderilirken, seminer sonrasında da Ersa Ar-Ge ve Tasarım Merkezi bölümleri tarafından öğrenciler ile birlikte projelere bakılarak kritik verildi. İngilizce ve Türkçe olarak iki oturumda düzenlenen seminerin içeriği Ersa'nın 'Sürdürülebilirlik Yaklaşımı' oldu.


Seminer kapsamında hem çevresel hem sosyal sürdürülebilirliğe değinen konuşmacılarımız, Ar-Ge birimimiz tarafından yürütülen projeleri, ev ve ofis mobilyalarında kullanılan malzemeleri, inovatif çözümleri ve 60 yılı aşan mobilya üretimi tecrübesiyle her anlamda sürdürülebilirliğe karşı yaklaşımımızı detaylı olarak İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı öğrencilerine aktardı.