Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ersa Yeni Yaşam Serisiyle HOM Design Center'da

Yayınlanan Kategori
Fikirler

Türkiye ve dünyada çok sayıda sektörden kullanıcısının mobilya, tasarım, üretim, mimari ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve yüksek kalitede çözümler sunan Ersa, kuruluşunun 60. yılında değerli tasarımcı iş birlikleriyle geliştirdiği yeni yaşam serisi Ersa Life ile İstanbul Seyrantepe’de konumlanan Skyland Istanbul bünyesindeki Hom Design Center’da kullanıcılarıyla buluşuyor.

“İyi Tasarımın 60 Yılı” konsepti çerçevesinde geliştirilen Ersa’nın yeni serisi yaşam, yemek ve uyku olmak üzere üç farklı gruba ayrılıyor ve iyi tasarımın gücüne inanan Ersa’nın çağdaş ve yenilikçi tasarım anlayışını temsil ediyor. Ön tanıtımı 14. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda gerçekleştirilen Ersa Life; oturma grupları, TV üniteleri, kitaplık, büfe, yemek masası, karyola, komodin, dolap sistemleri, sandalye ve tamamlayıcı ürünlere kadar geniş bir seçki sunuyor. Seride yer alan ürünler Ersa’nın Ar-Ge ve Tasarım ekibinin yanı sıra Claudio Bellini Design, Balutto Associati, Paolo Piva, Toine van den Heuvel ve Burak Koçak gibi Türkiye ve dünyadan değerli tasarımcıların imzasını taşıyor. Ersa’nın İstanbul’daki en yeni lokasyonu olan ve yeni ev serisini ilk kez kullanıcılarla buluşturan Skyland İstanbul bünyesindeki Hom Design Center’da yer alan mağazasını ziyaret edebilirsiniz.