Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Tüm Ev Mobilyalarında %45 İndirim 20.000 TL ve Üzerine Ek %10

Yayınlanan Kategori

İyi tasarım ve kaliteli üretim anlayışıyla yüksek estetiğe sahip ve konforlu tasarımlar geliştiren Ersa Mobilya, yaşam alanlarında yenileyici bir fırsat sunuyor. Yeni ev kuran veya evini yenilemek isteyenler için yılın en avantajlı kampanyasını sunan Ersa Mobilya’da tüm ev mobilyalarında geçerli %45 indirimin yanı sıra, 20.000 TL ve üzeri tutardaki alışverişlerde ek %10 fırsatı geçerli. 


Evde incelikli bir yaşam için tüm detayları düşünen Ersa Mobilya, konfor ve yüksek estetik sunan tasarımlarıyla yaşam alanlarında eşsiz bir ev deneyimi yaşatmak için yaza özel bir kampanya sunuyor. Yerli ve yabancı tasarımcıların imzasını taşıyan, üstün işçilik ve kaliteli ürün seçkisiyle hayat bulan Ersa Life tasarımlarında geçerli büyük indirim günleri başladı. Tüm ev mobilyalarında %45 net indirimin geçerli olduğu kampanyada, 20.000TL ve üzeri tutardaki alışverişlere %10 ek indirim sunuluyor. 


Ersa Life bünyesinde sunulan yaşam, yemek ve uyku alanlarına yönelik geliştirilen tasarımlar, Ersa Mobilya’nın zengin kumaş ve malzeme seçkisiyle farklı yaşam alanlarına şık ve özel seçimlerle adapte edilebiliyor. Malzeme seçiminden işçiliğe, üretimden teslimata kadarki tüm aşamalarda uygulanan, Ersa Mobilya’nın +60 yıldır ilke edindiği “iyi tasarım” anlayışı, uzun yıllar evlerde de kendini hissettiriyor. 

Sadelik, işlevsellik ve uzun yıllar değerini koruyan kaliteli işçilikle üretilen ev mobilyası tasarımlarını yakından incelemek, kampanya hakkında daha fazla bilgi almak ve hayalinizdeki yaşam alanını en uygun renk ve materyal seçimleriyle gerçeğe dönüştürmek için kampanyanın geçerli olduğu Ersa Mobilya mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. 


30 Eylül 2021 tarihine kadar sürecek olan kampanya, Ersa Mobilya’nın İstanbul Hom Design Center, Ankara Officium Beytepe, İzmir, Bursa ve Adana mağazalarında sunulmaktadır. Adres ve iletişim bilgilerine ulaşmak, 360 derece sanal tur deneyimini yaşamak için Mağazalarımız sayfamızı görüntüleyebilirsiniz.