Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

 • Hana
  by Ersa Studio
 • Domino
  by Ersa Studio
 • Flores
  by Ersa Studio
 • Luta
  by Ersa Studio
 • Magro
  by Ersa Studio
 • So
  by Claudio Bellini
 • Yoka
  by Ersa Studio

Operasyonel Masalar

Operasyonel Çalışma Masası Nasıl Olmalı?

Masa başı çalışma tabiri günümüzde bilgisayar başında çalışma tabiri ile neredeyse aynı ve bu nedenle çalışanların pek çoğu mesailerini iş yerindeki ofislerinde ya da home-office'lerinde geçiriyor. İşin çeşidine göre birden fazla monitörün aynı anda kullanılması da söz konusu olabilmekte. Çalışma masaları bu açılardan büyük önem taşıyor; özellikle bilgisayar kullanımının yoğunlaşması dolayısıyla, ergonomik ve operasyonel tasarımlar öne çıkıyor.

Ersa Mobilya'da operasyonel masa seçenekleri, işlevsek ve ergonomik olmanın yanı sıra şık ve modern modeller de içeriyor. Operasyonel ve modern çalışma masası modelleri arasında Hana, Frame, Domino, Flores, Luta, Magro, So ve Yoka serileri yer alıyor. Bu seriler, yoğun ve operasyonel çalışma temposu içeren ortamlar için ideal çözümler sunuyor. Öne çıkan özelliklerinden biri olan modüler yapıları, keson ve etajer gibi depolama üniteleri sayesinde daha az yer kaplayarak daha fazla kullanım alanı sağlıyor. Kesonları istediğiniz şekilde yerleştirerek ergonomiyi kendi koşullarınıza uygun olarak belirlemenize imkan veriyor.

Operasyonel ve modern çalışma masası modelleri ile Ersa Mobilya, aynı zamanda ofisinizin tasarımına uyumlu olacak şekilde çalışma masası tasarımları oluşturuyor. Home-Office olarak çalışıyorsanız, modüler parçalar, raf eklentileri, etajer ve kesonlar sayesinde evinizde oluşturduğunuz ofisinizi de şık ve modern görünümlü hale getirebilirsiniz. Farklı amaçlı her parça için ayrı seçim ve alışveriş yapmak zorunluluğundan kurtulabilir, şık ve operasyonel bir Ersa imzalı modern çalışma masası ile birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ersa Mobilya'nın açık ofislere, home-office'lere, büyük ya da küçük her tipte ofise uygun spesifik tasarımları ile hem iş yerinizde hem evinizde size özel çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Fazla yer kaplamayan modeller sayesinde alandan tasarruf edebilir, bölmeli, izole, yarı kapalı konfor alanları oluşturabilirsiniz.

Devamını gör