Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

 • Vox
  by Ersa Studio
 • Viola
  by Ersa Studio
 • Moira
  by Ersa Studio
 • Polar C
  by Ersa Studio
 • Nocture
  by Ersa Studio
 • Nora
  by Ersa Studio
 • Arcade
  by Ersa Studio
 • Luce
  by Ersa Studio
 • Perla
  by Ersa Studio

Toplantı Sandalyeleri

Toplantı Sandalyesi ve Verimli Toplantılar

İş dünyasında katılımcı iş geliştirme modelleri arttıkça günlük yapılan toplantı sayıları ve toplantıda geçirilen süreler de bir hayli uzuyor. Dolayısıyla toplantılar için ideal bir ortam oluşturmak verimli ve etkin sonuçlar alabilmek için önem kazanıyor. Toplantı motivasyonunu düşürmeyecek şekilde tüm katılımcıların aynı konforda çalışma imkanı bulabilecekleri bir toplantı ortamı oluşturmak kritik bir önem taşıyor. Toplantı sandalyesi başta olmak üzere, katılımcıların kullandığı tüm donanımlarda kalite, konfor, ergonomi ön plana çıkmaya başlıyor.

Günümüz İş Modellerinde Toplantı Sandalyesi Seçimi Neleri Etkiliyor?

Yanlış toplantı sandalyesi seçimi görünmeyen birçok kayba sebep olmaktadır. Bu kayıplar iş gücü, zaman, verim kayıpları olarak ekonomik kayıplara dönüşebiliyor. Ayrıca zamanında alınamayan ya da yanlış kararlar sonucu oluşan ekonomik kayıplar da söz konusu olabiliyor.

Ergonomik koşulların insan sağlığı üzerinde zamana yayılan bir etkisi oluyor. Günümüz iş modellerinde uzun zaman alan toplantıların yapıldığı ortamlarda uygun olmayan ışık, ses, sıcaklık değerleri kadar ergonomik olmayan toplantı sandalyesi kullanılmasının da zamanla insan sağlığını etkileyebildiği görülüyor.

Bunun yanı sıra toplantı sandalyeleri, birden fazla katılımcının yer aldığı eğitim, seminer, kurum içi ve dışı yapılan toplantılar gibi birçok farklı amaçla gerçekleşen toplu çalışmaların verimini anlık olarak etkiliyor. Ersa Mobilya, zengin toplantı sandalye seçenekleri ile konforlu bir çalışma alanına sahip olabilmenizi sağlıyor.

Toplantı masası boyutları ve tarzı ile toplantı sandalyesinin ölçüleri ve tarzının uyumlu olması gerekmektedir. Küçük bir toplantı masası etrafında ince, zarif toplantı sandalye modelleri tercih edilebilir. Bu yaklaşım, kullanıcılara toplantı esnasında rahat hareket etme ve masadaki donanımları rahat kullanabilme imkanı sağlayabilir. Benzer şekilde büyük ve görkemli toplantı masalarında daha büyük ve hacimli sandalyeler seçilebilir.

Ersa Toplantı Sandalyeleri Hangi Özellikleri İçeriyor?

Toplantı sandalyesi tasarımında birçok özelliğin bir arada düşünülmesi gerekiyor. Dayanma kısımları, ayak yapıları, kullanılan malzemeler, ölçüler, renkleri, kolçak kısımları gibi birçok etken bir araya gelerek konforlu bir kullanım sağlayabiliyor. Toplantı sandalyesi modellerinin, bu etkenler göz önünde  alındığında ne denli zengin bir çeşitliliğe sahip olduğu görülebilir. Ersa Mobilya toplantı sandalyelerinin özellikleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

- Gövde yapılarında kullanılan kumaş, deri, metal, plastik kabuk, ahşap gibi seçenekler ile sağladığı kaliteli malzeme çeşitliliği.

-  Kızak ayak, boru ayak, piramit ayak, dörtlü, beşli yıldız ayak, tekerlek ayak gibi farklı ayak çeşitliliği.

- Metal, ahşap, masif, kaplama gibi malzeme çeşitliliği.

- Tek gövde, eğimli gövde, sırt ve oturma kısmı ayrı gövde, kolçakları birleşik ya da ayrı gövde gibi farklı fiziksel özellikler için oturma şeklinde sağladığı çeşitlilik ve ergonomi.

- Kolçaklı, kolçaksız modelleri, farklı ölçü ve tasarımlarda kolçak yapıları, vücudu saran oturma fontları ile kullanıcıların hareket kabiliyetinde sağladığı çeşitlilik.

- Birbirinden farklı şık, zarif, lüks, modern, sade ve üstün tasarımları ile her tarza hitap edebilecek şekilde kullanıcılara sunduğu estetik çeşitlilik.

- Ar-Ge ve mühendislik çalışmaları ile belirlenen farklı toplantı sandalyesi ölçüleri ile kullanıcı antropometrik ölçümlerine uyum sağlayabilme özelliği.

- Yüzü aşkın renk alternatifi sağlayan farklı kumaşlar ile tüm toplantı salonlarının havasına kolaylıkla uyum sağlayabilme özelliği.

- İnce, zarif, şık tasarımlara sahip kızak ayaklı, ahşap ya da metal boru ayaklı, kolçaksız ya da uygun kolçaklı modellerin kullanılmadığı zamanlarda kolayca istiflenerek yerden tasarruf sağlama özelliği.

Ersa Mobilya'da tüm toplantı sandalye varyantları daha birçok üstün ve teknolojik özellikleri barındırıyor. Sıra dışı tasarımları ile kullanıldıkları ortamlara karakteristik değerler katıyor. Kalitesinden de asla ödün vermeyen Ersa Mobilya, toplantı sandalyesi gövde tasarımlarında kullandığı polipropilen malzeme sayesinde dayanıklı bir kullanım ömrü sağlıyor. 

Ersa Toplantı Sandalyeleri ile Lüks Yaşam Alanları

Toplantı formatına sahip tüm alanlarda modern, lüks, şık kullanım ve konforlu çalışma imkanı yaratmak Ersa toplantı sandalyeleri ile mümkün. Küçük ofisler, fabrika ortamlarında yer alan farklı boyutlarda toplantı salonları, işletmelerde yer alan görüşme ve bekleme salonları, seminer ve etkinlik salonları Ersa toplantı salonu sandalyesi kullanılan yerlerin arasında sayılabilir.

Ayrıca etütler, öğretmen odaları, birden fazla gruplar şeklinde yapılan eğitim çalışmaları gibi birçok eğitim ortamında da Ersa toplantı sandalye modelleri ile çağdaş kompozisyonlar yaratılabiliyor.

Oteller, lüks restoran ve kafe alanları için alternatifler içeren Ersa Horeca sandalye serileri başta olmak üzere tüm toplantı sandalyesi modelleri müşterilere modern, şık ve ortamla uyumlu kullanımlar sağlayabiliyor.

Ersa Toplantı Sandalyeleri Tüm Modelleri ile Kullanıcı Memnuniyetini Simgeliyor

Amaca uygunluğu açısından birçok ofis mobilyasında olduğu gibi toplantı sandalyesi de, tasarımsal değişiklikler uygulanabildiği ölçüde kullanıcıların memnuniyet düzeyinin yükselmesini sağlıyor. Kullanım amacına ve sıklığına göre analiz edilerek tasarlanan sandalyeler Ersa şıklığı ile özel kullanıcılarına ulaşıyor.

Sektörel konfor özellikleri farklılaşabileceği gibi kurum kültürleri de tasarımlarda etkili oluyor. Tercih edilme amacı ne olursa olsun kullanılan toplantı sandalyesi Ersa Mobilya imzası taşıyorsa beklentilerin çok ötesine geçiyor! 


Devamını gör