Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Returning to Workspaces After Pandemic: Issue 1

Yayınlanan Kategori
01 Haziran, 2020 Fikirler

Ofise dönüş ve yeni normale alışma sürecinde yeniden şekillenecek çalışma alanları adına uygulanabilir değişiklik ve düzenlemeleri kaleme aldığımız “Returning to Workspaces After Pandemic: Issue 1” yayında. Deneyimlediğimiz bu sıra dışı sürecin ardından, tüm iş ortaklarımıza yardımcı olabilmesini umuyoruz.

Koronavirüs dolayısıyla aylardır süregelen ciddi bir pandemi sürecinin içerisindeyiz. Hem yaşam, hem çalışma şekillerinde milyonların hayatını değiştiren bu süreç; kişisel ilişkilerden iletişim stillerine, sosyal mesafe ve davranış algılarına uzanan birçok olgunun radikal bir şekilde değişime uğramasına sebebiyet verdi. Haftalarca süren evde kalma sorumluluğunun ardından yavaşça iş yerlerine geri dönme süreci başlarken, şirketlerin gerekli önlemleri almaya çalıştığının farkındayız. Çalışanlar arası fiziksel mesafe, ekstra hijyen ve insan sağlığı odaklı yeni çalışma alanı stratejileri geliştirilirken, bir tasarım firması ve mobilya üreticisi olarak sizlere yardımcı olabilmek adına bu sürece yönelik değişimlerde uygulanabilmesi fikriyle rehber niteliğinde bir doküman hazırladık.

Dokümanı buradan indirebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileğiyle,

Ersa Mobilya

www.ersamobilya.com

info@ersamobilya.com