Ersa Mobilya | Ersa Malzeme Laboratuvarı: Renkler, Malzemeler ve Kaplamalar Ersa Mobilya | Ersa Malzeme Laboratuvarı: Renkler, Malzemeler ve Kaplamalar
Ersa Mobilya | Ersa Malzeme Laboratuvarı: Renkler, Malzemeler ve Kaplamalar
Haberler
Ocak 1, 2024

Ersa Malzeme Laboratuvarı: Renkler, Malzemeler ve Kaplamalar

Ersa Malzeme Laboratuvarı: Renkler, Malzemeler ve Kaplamalar

On yıllar boyunca Renkler, Malzemeler ve Cilalara verdiğimiz değer en son trendlerle birlikte değişti, ancak CMF’nin tasarım disiplini hiçbir zaman bugünkü kadar görünür veya gelişmiş olmamıştı, CMF sadece renk seçimi değildir, çevremizle etkileşime girerken kurduğumuz duygusal bağlantıda önemli bir rol oynar.

Rüya Akyol Studio’nun sanat yönetmenliğinde Ersa Mobilya, hem önde gelen uluslararası üreticilerden hem de sorumlu bir şekilde yönetilen yerel kaynaklardan özenle seçilen yeni bir renk, malzeme ve kaplama kütüphanesi geliştirdi. İtalya’dan özenle seçilmiş yüksek kaliteli kumaşlar, keten, yün ve geri dönüştürülmüş pamuk dahil olmak üzere daha geniş bir doğal elyaf yelpazesi ve uzun ömürlü İskandinav ahşap kaplamalara daha fazla odaklanılıyor. Doğal pigmentler ve toprak tonları, en son mevsim ötesi eğilimlerden yola çıkarak, sıcak ve dokunsal yüzeylerle daha da güçlendirilmiş bir sığınak hissi verir ve sizi anında şimdiki zamana köklendirir.

Malzemeleri bir araya getirerek oluşturdukları uyumu görebilir ve renk geçişleri konusunda daha net kararlar verebilirsiniz. Ersa Material Lab, mobilya tasarımına bir laboratuvar gibi yaklaşabileceğiniz ve ön çalışma yapabileceğiniz neşeli bir mekân. Sadece Ankara Officium Mağazamızda ziyaret edebileceğiniz Ersa Material Lab, çok yakında tüm mağazalarımızda yer alacak.

Officium Beytepe Showroom:

Officium, Beytepe Mah., Kanuni Sultan Süleyman Blv., 5314. Cad., No:1/B, B Blok, No:17 Ankara/Çankaya

T: +90 312 446 20 00

Diğer Haberleri Gör