Ersa Mobilya | Ersa & Medipol Üniversitesi İşbirliği Kapsamında ‘Sürdürülebilirlik Yaklaşımı Semineri’ Ersa Mobilya | Ersa & Medipol Üniversitesi İşbirliği Kapsamında ‘Sürdürülebilirlik Yaklaşımı Semineri’
Ersa Mobilya | Ersa & Medipol Üniversitesi İşbirliği Kapsamında ‘Sürdürülebilirlik Yaklaşımı Semineri’
Haberler
Ocak 1, 2024

Ersa & Medipol Üniversitesi İşbirliği Kapsamında ‘Sürdürülebilirlik Yaklaşımı Semineri’

Ersa & Medipol Üniversitesi İşbirliği Kapsamında ‘Sürdürülebilirlik Yaklaşımı Semineri’

Ersa, Medipol Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü ile işbirliği yaparak, bölümün Mobilya Tasarımı dersi final projesi sürecine katıldı ve ‘Sürdürülebilirlik Yaklaşımı’ konulu bir seminer vererek öğrencilerle bir araya geldi.

Seminer öncesinde ilgili ürünlerin örnekleri Medipol Üniversitesi’ne gönderilirken, seminer sonrasında Ersa Ar-Ge ve Tasarım Merkezi departmanları öğrencilerle birlikte projeleri inceleyerek kritikler verdi. İngilizce ve Türkçe olarak iki oturumda gerçekleşen seminerin içeriği Ersa’nın ‘Sürdürülebilirlik Yaklaşımı’ idi.

Seminer kapsamında hem çevresel hem de sosyal sürdürülebilirlikten bahseden konuşmacılarımız, Ar-Ge ve Tasarım Merkezimiz tarafından yürütülen projeler, ev ve ofis mobilyalarında kullanılan malzemeler, üretim sektöründeki 60 yılı aşkın tecrübeyle yenilikçi çözümler ile her anlamda sürdürülebilirlik yaklaşımımızı İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı öğrencilerine aktardı.

Diğer Haberleri Gör