Ersa Mobilya | Ersa Mobilya Hom Design Center Mağazası Yenilendi Ersa Mobilya | Ersa Mobilya Hom Design Center Mağazası Yenilendi
Ersa Mobilya | Ersa Mobilya Hom Design Center Mağazası Yenilendi
Haberler
Aralık 29, 2023

Ersa Mobilya Hom Design Center Mağazası Yenilendi

Ersa Mobilya Hom Design Center Mağazası Yenilendi

Mobilya tasarımı ve üretimindeki 63 yıllık uzmanlığıyla yaşam alanları için rafine ve üstün kaliteli tasarımlar sunan Ersa Mobilya, iki yılı aşkın süredir hizmet veren Hom Design Center mağazasını yeniledi. 2021 ev dekorasyonu trendleri ve müşterilerin perakende deneyimi beklentileri göz önünde bulundurularak tasarlanan mağaza, Şubat ayından itibaren yeniden ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. 

Ersa Mobilya, Kasım 2018’den bu yana Skyland İstanbul bünyesindeki Hom Design Center’da hizmet veren 737 m2’lik ev mobilyaları mağazasını yeniledi. Mağazanın yenilenen iç mimarisi, müşterilerin ve ziyaretçilerin hem mobilya tasarımı hem de mağaza içi deneyim beklentilerine yönelik güncel araştırma ve veriler dikkate alınarak kurgulandı.

Yenilenen mağazada yaşam alanlarına yönelik güncel dekorasyon önerileri ve iç mekan çözümleri, ürün gruplarına göre oluşturulan özel kurgularla sergileniyor. Evlerdeki yaşam, yemek, uyku ve home-office çalışma alanlarına yönelik oluşturulan teşhir alanları, Ersa Mobilya’nın 60 yılı aşkın deneyimle geliştirdiği özel tasarımları sunmanın ötesinde; iç mimari olarak yaratıcı ilhamlar da barındırıyor. Kanepeden koltuğa, sehpadan yemek masalarına, sandalyeden TV ünitelerine kadar mağazada yer alan tüm ürünler yılın trend renk, doku ve materyalleriyle özel bir seçkiyle bir araya getiriliyor. Oluşturulan her bir kurgu, yaşam alanları için farklı bir iç mimari stili de yansıtıyor. Yaşam alanlarında dingin bir yenilik yapmak, ton-sür-ton temaları uygulamak veya kontrastlı seçimlerle daha çarpıcı bir stilde ilerlemek isteyen herkes için gerçek bir mekan deneyimi sunuluyor.

#SenseofLife: Yaşamın Duyumsandığı Evler

Ersa Mobilya, Hom Design Center mağazasında sunduğu bu yeni iç mimari deneyimle birlikte yaşam alanlarına yenileyici hisleri de davet ediyor. Covid-19 salgını beraberinde yaşam alışkanlıklarının değişmesini, ev ortamında yeni sorumluluk ve duyguların ortaya çıkmasını dikkate alan Ersa Mobilya, daha dingin, tazeleyici ve huzur verici bir dönüşüme odaklanıyor. “Sense of Life” temasıyla ev yaşamında iyi hissetmeyi, anda kalmayı, yeni deneyimlere uyumlanmayı mümkün kılan bir yaklaşım getiriyor. Markanın Türkiye’den ve dünyadan önde gelen tasarımcıların imzasını taşıyan konforlu, rafine ve kaliteli mobilya tasarımları, evler için görsel şıklığın da ötesinde ev yaşamına dair tüm olumlu hisleri yeniden keşfettiriyor.

Diğer Haberleri Gör