Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ersa Material Lab: Renkler, Malzemeler ve Dokular

Yayınlanan Kategori
Fikirler

Uzun yıllar boyunca Renkler, Malzemeler ve Dokulara gösterdiğimiz özen hep en son trendlerle değişime uğramıştır; ancak, RMD tasarım disiplini hiçbir zaman bugünkü kadar göz önünde veya gelişmiş olmamıştı. RMD, yalnızca renk seçimi değildir ve çevremizle etkileşim kurarken oluşturduğumuz duygusal bağda da önemli bir rol oynar.

Ersa Mobilya, Rüya Akyol Studio yönetmenliğiyle, hem önde gelen uluslararası üreticilerden hem de sorumlu bir şekilde yönetilen yerel kaynaklardan özenle seçilen yeni bir renk, malzeme ve doku kütüphanesi geliştirdi. İtalya'dan özenle seçilmiş en yüksek kalitede kumaşlar, keten, yün ve geri dönüştürülmüş pamuk gibi geniş bir doğal elyaf yelpazesi ve ayrıca uzun ömürlü İskandinav ahşap yüzeyler bir araya getirildi. En yeni, sezon ötesi eğilimlere göre yapılandırılan doğal pigmentleri ve toprak tonlarıyla bir sığınak hissi verirken, sizi anında şimdiki zamana bağlayan sıcak ve dokunsal yüzeylerle zenginleştirilmiştir.

Sizlerde mağazalarda bu malzemeleri yan yana getirip yarattıkları uyuma bakabiliyor, renk geçişleri konusunda daha net kararlar verebiliyorsunuz. Bu sayede Ersa Material Lab, mobilya tasarımına bir laboratuvar gibi yaklaşıp ön çalışmayı yapabileceğiniz bir alana dönüşüyor. 


Şu anda sadece Ankara Officium Mağazamızda görebileceğiniz Ersa Material Lab, yakında tüm mağazalarımızda...


Officium Beytepe:

Officium, Beytepe Mah., Kanuni Sultan Süleyman Blv., 5314. Cad., No:1/B, B Blok, No:17 Çankaya

T: +90 312 446 20 00