Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ersa SAP İşbirliğinde ERP ve CRM Dönüşümlerini Tamamladı

Yayınlanan Kategori
10 Eylül, 2018 Haber

Türkiye ve dünyada çok sayıda sektörden kullanıcısına yönelik yenilikçi ve modern mobilya çözümleri geliştiren Ersa, yeni nesil kurumsal kaynak yönetimi (ERP) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) sistemlerine geçiş yaparak tüm iş ve satış süreçlerini yüksek performanslı, esnek ve birbiriyle entegre bir yapıya taşıdı. Ersa, dünyanın önde gelen kurumsal yazılım lideri SAP iş birliğinde gerçekleştirdiği ERP dönüşümlerini tüm modülleriyle 6 ay, CRM dönüşümünü ise 3 ay gibi kısa bir sürede ve aynı anda devreye alarak önemli bir kurumsal başarıya imza attı.

Çalışma mekanları ve yaşam alanları için geliştirdiği ürünleriyle dünyanın 41 ülkesinde kullanıcısıyla buluşan ve Türkiye’nin en büyük mobilya üreticilerinden biri olan Ersa, SAP’nin yeni nesil ERP çözümü SAP Hana ile tüm iş süreçlerinin entegrasyonunu sağlıyor. Aksiyonlarda gerçek zamanlı verileri kullanan ve çalışanların verimliliğini arttıran bu çözüm ile yenilikçi bir iş modeline geçiş yapan Ersa; mali muhasebe, maliyet muhasebesi, malzeme yönetimi, satış ve dağıtım, üretim planlama ve kontrolü, kalite yönetimi ve insan sermayesi yönetiminde yeni nesil iş modelleriyle iş süreçlerinin verimliliğini en etkin seviyelere yükseltiyor. SAP Fiori arayüzünü kullanan sistem satın alma, üretim, lojistik ve satış süreçlerini kullanıcılarına masaüstü ve mobil cihaz entegrasyonları sayesinde hemen her yerden hızlı ve efektif bir şekilde yönetmesine olanak tanıyor. Ersa kurumsal kaynak yönetimi servisleriyle eş zamanlı olarak tamamladığı SAP Hybris C4C bulut bilişim platformu ile satış ve müşteri ilişkileri yönetimini bir üst seviyeye taşıyor. 

Aktivite yönetimi, müşteri yönetimi ve satış yönetimi modülleriyle devreye alınan sistem, kullanıcılarına geliştirilebilir ve esnek bir hizmet altyapısı sunuyor. Ersa bu sayede tekliften teslimat ve satış sonrası süreçlerine en iyi hizmet kalitesini yenilikçi ve teknolojik bir yöntemle müşterilerine sunmayı hedefliyor. ERP ve CRM sistemlerine ek olarak SAP Fiori üzerinden fiyat listelerine ulaşım sağlayan Ersa; dosya, veri, haber ve kaynaklarına erişimi kolaylaştırırken, kullanıcılarına hızlı ve modern bir alan sunuyor. 

Ersa Genel Müdürü Hasan TİCİ “Mobilya sektöründe 60 yıldır faaliyetlerini sürdüren firmamız bugünkü konumunu borçlu olduğu ve şirket kültürümüzün temellerini oluşturan yenilikçi ve teknolojik gelişmelere yatırımlarını sürdürüyor. Bugün iş ve satış süreçlerini yeni nesil sistemlere dayandırarak modern bir yapıda sürdüren Ersa, üretimden planlamaya, satıştan satış sonrası müşteri ilişkilerine kadar yerel piyasada mobilya sektöründeki en iyi ürün ve hizmeti sunmayı amaç ediniyor ve küresel piyasada dünya çapında markalarla rekabet edebilir konuma yükselmeyi hedefliyor.” ifadeleriyle Ersa’nın yüzünü geleceğe dönen yeni yatırımlarını açıklıyor.