Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ersa'nın Yeni Genel Müdürü Hasan Tici Oldu

Yayınlanan Kategori
Haber

Güvenilirliği ve kalitesiyle Türkiye’deki mobilya, tasarım, üretim alanlarında önemli bir yere sahip olan Ersa’nın yeni Genel Müdürü 25 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe çalışan Hasan Tici oldu. 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Hasan Tici, sektörde üretimden şirket yöneticiliğine kadar birçok alanda zengin bir bilgi birikimi ve deneyime sahip. Hasan Tici aynı zamanda Ersa’nın kurulduğu günden bu yana Ata ailesine mensup olmayan ilk Genel Müdürü olarak, firmanın kurumsal yapısında bir ilki temsil ediyor. Ersa’nın CEO koltuğunda ise firmanın önceki dönem Genel Müdürü Eralp Ata oturuyor.

Metin Atabey Ata tarafından kurulan ve bugün ailenin 3. kuşak üyelerinin de yönetiminde görev aldığı Ersa, 60 yılı bulan deneyimi ve değerlerinin ışığında uluslararası alanda rekabetin önünü açan yenilikçi bir kurum kültürünü benimsemektedir.