Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

 • Tear
  by Ersa Studio
 • Triad
  by Ersa Studio
 • Meliades
  by Ersa Studio
 • Andante
  by Ersa Studio
 • Tear
  by Ersa Studio
 • Hana
  by Ersa Studio
 • Hana
  by Ersa Studio
 • Domino
  by Ersa Studio
 • Luta
  by Ersa Studio

Çalışma Masaları

Modern Ortamlar İçin Ersa Çalışma Masaları


İyi tasarlanmış bir çalışma ortamı hiç kuşkusuz hem çalışma motivasyonunu hem de verimliliği arttırıyor. Kullanışsız bir çalışma ortamı dikkatsizliğe yol açarak verimliliği olumsuz etkileyebiliyor. Motivasyon ve verim kaybını önlemek için en önemli öğelerden biri de çalışma masaları. Ergonomik, kullanışlı, efektif çalışma masası modellerini müşterilerine inovatif mühendislik tasarımları ile sunmayı başaran Ersa Mobilya, modern çalışma masası seçenekleri ile kalitenin yanı sıra iç tasarımlarda şıklık ve zarafete de hitap ediyor.


Geleceğin Modern Çalışma Masaları


İleri teknoloji kullanımı, modern tasarımları ve yüksek kalitesi ile geleceğin modern çalışma masası konseptlerini üreten Ersa Mobilya, bireysel kullanımların yanında iş yerlerinde üst düzey ve orta düzey yöneticiler ve kalabalık kurum çalışanları için en üst seviyelerde işlevsellik sağlıyor. Yenilikçi, inovatif modern çalışma masası modelleri ile çok amaçlı kullanımlar sunarken, geleceğin ofis tasarımlarını şekillendiren ve yönlendiren ar-ge ve yüksek mühendislik çalışmaları yapıyor.

Geleceğin ofislerinde minimal boyutları ve modüler yapıları sayesinde pratik kurulabilen, kolaylıkla taşınabilen, fonksiyonel, modern, şık ve aynı zamanda ergonomik ofis çalışma masası modelleri yer alıyor. 

Ersa Mobilya kullanıcının ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, modern çalışma masası seçeneklerini kullanım amaçlarına en uygun şekilde gruplara ayırıyor. Bu ana gruplar altında titizlikle yer alan modeller, operasyonel masalar, yönetici masalar, yükseklik ayarlı masalar, toplantı masaları ve seminer masaları olarak farklı amaçlar içeren kullanımlara sunuluyor.

Ersa Mobilya, birçok modelinde minimum malzeme kullanımıyla çevreye duyarlı bir tasarım anlayışını benimsiyor. Her biri farklı ve özel tasarımlar içeren iş yeri çalışma masası seçenekleri, depolama eklentileriyle, düzenli ve verimli çalışma ortamını yaratmanızı mümkün kılıyor.

Devamını gör